Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Misja Szkoły

 

Misja Szkoły

         Misją naszej Szkoły jest stałe podnoszenie jakości pracy we wszystkich obszarach jej działalności, czerpanie wzorów z ponad siedemdziesięcioletniej tradycji oraz upowszechnianie pełnych ofiarności postaw życiowych naszych patronów - Kawalerów Orderu Uśmiechu.

       Wychowujemy w duchu patriotyzmu, poszanowania dla tradycji narodu, promujemy polskie dziedzictwo kulturowe i historyczne.

       Zapewniamy wszechstronny rozwój osobowości uczniów, z poszanowaniem ich indywidualnych predyspozycji i potrzeb. Zapewniamy wysoką jakość nauczania, wychowania i opieki w atmosferze życzliwości i bezpieczeństwa oraz dobrej organizacji pracy.

       Uczymy odpowiedzialności za siebie i innych, kształtujemy pozytywne nastawienie do nauki i pracy, uwrażliwiamy na potrzeby innych ludzi i środowiska.

       Wdrażamy do demokracji, solidaryzmu społecznego, tolerancji i szacunku, kształtujemy wrażliwość estetyczną, otwartość na kulturę, promujemy zdrowy i aktywny styl życia.

    Dążymy do integracji społeczności szkolnej w duchu wzajemnej akceptacji i tolerancji, wspomagamy rodziny w ich realizacji zadań wychowawczych.

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Udział w projektach