Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Nauczyciele

RADA PEDAGOGICZNA SP 1 – rok szk. 2020/21

L.P.

nazwisko i imię

nauczany przedmiot

  1.  

Antolec – Opara Beata

historia, pedagog specjalny

  1.  

Bernat Joanna

nauczyciel bibliotekarz

  1.  

Borkowska – Woźniak Dorota

matematyka

  1.  

Boryś Artur

muzyka

  1.  

Brodziak Małgorzata

wicedyrektor, język angielski

  1.  

Dastych Agnieszka

język polski

  1.  

Dudek Emilia

wychowanie fizyczne, technika

  1.  

Dziaduś Elżbieta

edukacja elementarna

  1.  

Dzikowicz Bogusława

matematyka

  1.  

Franczak Klaudyna

urlop wychowawczy

  1.  

Frankiewicz Anna

urlop dla poratowania zdrowia

  1.  

Gach Katarzyna

pedagog specjalny współorganizujący kształcenie

  1.  

Gąciarz Małgorzata

edukacja elementarna

  1.  

Głasek Dominika

język angielski

  1.  

Głasek Irena

edukacja elementarna

  1.  

Gruszka Joanna

Biologia, logopedia

  1.  

Gruszka Jolanta

wychowawca świetlicy, logopeda

  1.  

Hadzik Barbara

plastyka , wychowanie do życia w rodzinie

  1.  

Hałajewska Grażyna

wicedyrektor, przyroda

  1.  

Janik Katarzyna

urlop wychowawczy

  1.  

Kardela – Dyrka Ewa

chemia, biologia

  1.  

Kendik Aneta

język polski

  1.  

Kret Rafał

informatyka

  1.  

Kwiecień Radosław

edukacja dla bezpieczeństwa, doradztwo zawodowe

  1.  

Kwiecień Renata

edukacja elementarna

  1.  

Lamber Jolanta

wychowawca świetlicy

  1.  

Leoniec Gabriela

nauczyciel bibliotekarz

  1.  

Leśniak Katarzyna

edukacja elementarna, tyflopedagog

  1.  

Lipińska Beata

edukacja elementarna

  1.  

Łaszkiewicz Marzena

wychowawca świetlicy

  1.  

Łużna Aneta

matematyka

  1.  

Macyszyn Lucyna

wychowanie fizyczne, nauczyciel współorganizujący kształcenie

  1.  

Markiewicz – Polak Alicja

psycholog, pedagog

  1.  

Niewiadomski Roman

wychowanie fizyczne

  1.  

Orzechowska Alicja

psycholog

  1.  

Orzeszko Agnieszka

pedagog specjalny współorganizujący kształcenie

  1.  

Palczewska Anna

historia, pedagog specjalny

  1.  

Pierzchała Sylwia

religia

  1.  

Piotrowska Joanna

Język niemiecki, wychowanie do życia w rodzinie

  1.  

Przybyszewska Małgorzata

wychowanie fizyczne

  1.  

Ryszewska Katarzyna

język polski

  1.  

Ryszewski Jacek

wychowanie fizyczne

  1.  

Siemasz Irena

edukacja elementarna

  1.  

Skowron – Paczwa Adrianna

język angielski

  1.  

Smolińska Małgorzata

edukacja elementarna

  1.  

Stadnik Barbara

urlop dla poratowania zdrowia

  1.  

Stańko Joanna

język polski

  1.  

Stawik Magdalena

religia

  1.  

Stępniewicz Aldona

fizyka, matematyka

  1.  

Stokłos Małgorzata

pedagog specjalny współorganizujący kształcenie, logopedia

  1.  

Stokłosa Małgorzata

wiedza o społeczeństwie

  1.  

Stokłosa Stanisław

informatyka

  1.  

Stopyra Joannna

wychowawca świetlicy

  1.  

Szczepan Magdalena

język angielski

  1.  

Szczepańska Aneta

edukacja elementarna

  1.  

Szulc Ewa

urlop wychowawczy

  1.  

Trzaska Beata

Geografia, religia

  1.  

Węglarz Bożena

dyrektor, edukacja elementarna

  1.  

Węglarz Leszek

matematyka

  1.  

Wijatyk Barbara

język angielski, tyflopedagog

  1.  

Witkowska Ewa

język polski

 
 

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Udział w projektach