Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się w dwóch terminach:
- w klasach VIII - czwartek 25.06.2026r. o godz. 13:00 w sali gimnastycznej
- w klasach I - VII - piątek 26.06.2026r. o godz. 8:00 w salach lekcyjnych
Decyzja taka została podjęta ze względu na warunki pogodowe i w trosce o bezpieczeństwo dzieci.
Przydział gabinetów wg poniższego harmonogramu:
| KLASY VIII, 25.06.2026 r. (czwartek) godz. 13:00 | ||
| KLASA | SALA | WYCHOWAWCA |
| 8A | 203 | Skowron-Paczwa Adriana |
| 8B | 104 | Dastych Agnieszka |
| 8C | 105 | Kwiecień Radosław |
| KLASY I-VII, 26.06.2026 r. (piątek) godz. 08:00 | ||
| KLASA | SALA | WYCHOWAWCA |
| 1A | 403 | Kwiecień Renata |
| 1B | 302 | Dziaduś Elżbieta |
| 1C | 402 | Gawłowska Beata |
| 2A | 303 | Siemasz Irena |
| 2B | 105 | Hałajewska Grażyna |
| 2C | 301 | Szczepańska Aneta |
| 2D | 203 | Stokłos Małgorzata |
| 3A | 304 | Leśniak Katarzyna |
| 3B | 8 | Gąciarz Małgorzata |
| 3C | 306 | Smolińska Małgorzata |
| 4A | 104 | Gruszka Joanna |
| 4B | 102 | Antolec-Opara Beata |
| 4C | 5 | Zimbelius Magdalena |
| 5A | 101 | Gołębiowska Justyna |
| 5B | 201 | Witkowska Ewa |
| 5C | 206 | Trzaska Beata |
| 6A | 207 | Szczepan Magdalena |
| 6B | 202 | Kendik Aneta |
| 6C | 6 | Wijatyk Barbara |
| 7A | 205 | Szulc Ewa |
| 7B | 204 | Orzeszko Agnieszka |
| 7C | 7 | Kardela-Dyrka Ewa |













































