Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Uczymy się jak bezpiecznie spędzać wakacje

Utworzono dnia 18.06.2026

18.06 ponownie odwiedził nas p. Radosław Dunaj - Przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Nysie. Tym razem spotkał się z najmłodszymi - uczniami z klas edukacji wczesnoszkolnej. Poruszona tematyka była bardzo ważna i aktualna w kontekście nadchodzącego letniego wypoczynku - dzieci dowiedziały się bowiem jak troszczyć się o zdrowie i dbać o bezpieczeństwo.

Prelegent nakreślił sposoby ochrony przed promieniowaniem słonecznym, zasady zachowania nad akwenami wodnymi, reakcji na atak ze strony zwierzęcia oraz prewencji innych potencjalnych zagrożeń, które czyhają na młode osoby podczas wakacyjnych wyjazdów i zabaw. Uczniowie chętnie odpowiadali na zadawane pytania i w wypowiedziach dzielili się swoimi personalnymi doświadczeniami. Było to wartościowe spotkanie, które przypomniało wszystkim, jak ważne jest odpowiedzialne i świadome korzystanie z czasu wolnego.Niech wakacje będą bezpieczne, radosne i pełne niezapomnianych przygód! 

Społeczność szkolna składa p. Radosławowi Dunajowi podziękowania za przekazanie cennej wiedzy.
 

Zdjęcia

Utworzono dnia 18.06.2026, 23:07

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Udział w projektach