18.06 ponownie odwiedził nas p. Radosław Dunaj - Przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Nysie. Tym razem spotkał się z najmłodszymi - uczniami z klas edukacji wczesnoszkolnej. Poruszona tematyka była bardzo ważna i aktualna w kontekście nadchodzącego letniego wypoczynku - dzieci dowiedziały się bowiem jak troszczyć się o zdrowie i dbać o bezpieczeństwo.
Prelegent nakreślił sposoby ochrony przed promieniowaniem słonecznym, zasady zachowania nad akwenami wodnymi, reakcji na atak ze strony zwierzęcia oraz prewencji innych potencjalnych zagrożeń, które czyhają na młode osoby podczas wakacyjnych wyjazdów i zabaw. Uczniowie chętnie odpowiadali na zadawane pytania i w wypowiedziach dzielili się swoimi personalnymi doświadczeniami. Było to wartościowe spotkanie, które przypomniało wszystkim, jak ważne jest odpowiedzialne i świadome korzystanie z czasu wolnego.Niech wakacje będą bezpieczne, radosne i pełne niezapomnianych przygód!
Społeczność szkolna składa p. Radosławowi Dunajowi podziękowania za przekazanie cennej wiedzy.












































