Z okazji Światowego Dnia bez tytoniu odbyło się spotkanie profilaktyczne poświęcone szkodliwości palenia tytoniu oraz promowaniu zdrowego stylu życia. Mieliśmy przyjemność gościć pana Radosława Dunaja z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nysie, który przeprowadził ciekawą i pouczającą prelekcję na temat wpływu substancji psychoaktywnych na zdrowie człowieka.
Uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę oraz dowiedzieć się jak unikać zagrożeń związanych z nałogami. W programie wydarzenia znalazła się również recytacja fraszki "Na zdrowie" Jana Kochanowskiego w wykonaniu Julii Podpory (kl.VIc).
Dodatkową atrakcję stanowiło wyświetlenie autorskiego filmik przygotowanego przez szóstoklasistów pt. "Nie palę, bo..." - gratulujemy stworzenia tego cennego przekazu.
Za wartościowe spotkanie kierujemy słowa podziękowania dla naszego Gościa.












































