NAGRODA I CERTYFIKAT - "AKTYWNI BŁĘKITNI"

Utworzono dnia 19.06.2024
Rok szkolny 2023/2024 powoli dobiega już do końca, a wraz z nim zakończyliśmy w naszej szkole realizację ogólnopolskiego programu edukacyjnego Aktywni Błękitni - Szkoła Przyjazna Wodzie” realizowanego przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Wody Polskie pod patronatem m.in. Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Ministerstwa Sportu i Turystyki.
W tegorocznym programie uczestniczyło 69 szkół, a nasza placówka jako wyróżniająca się znalazła się w gronie siedmiu najlepszych szkół nagrodzonych za szczególny wkład w edukację o wodzie, ponieważ wykazaliśmy się kreatywnością i zaangażowaniem w realizację wodnych projektów. Zorganizowaliśmy wiele szkolnych konkursów, wycieczek, przeprowadziliśmy szereg eksperymentów z wodą oraz cykl zajęć z edukacji globalnej na temat braku wody na świecie. Za wszystkie powyższe działania zostaliśmy docenieni przyznaniem przez organizatorów certyfikatu „Szkoła przyjazna wodzie”.
Za nami rok wytężonej i intensywnej pracy, który dał nam ogrom satysfakcji. Dzięki naszym wysiłkom i zaangażowaniu możemy z dumą ogłosić, że w każdym momencie będziemy dbać o środowisko, szczególnie o wodę. To dla nas priorytet.
Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania. Ochrona środowiska to nasza misja, a woda jest naszym najcenniejszym dobrem!

NAGRODA I CERTYFIKAT - "AKTYWNI BŁĘKITNI"

Utworzono dnia 19.06.2024, 13:47