Szkoła Arytmetyki Mentalnej

Utworzono dnia 03.12.2021
ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY dla Rodziców uczniów szkół podstawowych w gminie Nysa. W przyszłym roku na terenie Nysy rozpoczyna działalność szkoła Arytmetyki Mentalnej™ realizowana przez Zespół AMAkids Nysa . Zajęcia dla dzieci w wieku 7-14 lat będą prowadzone od kolejnego semestru w szkołach lub w ich pobliżu. Dla zainteresowanych rodziców zostaną przeprowadzone darmowe lekcje pokazowe Arytmetyki Mentalnej™ w szkołach podstawowych. Z uwagi na organizację i duże zainteresowanie wymagane są zapisy na lekcje pokazowe w poszczególnych szkołach. Zerknij czym jest Arytmetyka Mentalna™ i jak jej trening zwiększa kompetencje matematyczno-logiczne dzieci.
ZAPISY ONLINE NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ
Zajęcia rozwojowe w szkołach i przedszkolach dla dzieci 7-14 lat
metoda rozwoju kompetencji matematyczno-logicznych dzieci za pomocą japońskiego liczydła Soroban

zwiększenie o 83% koncentracji uwagi u dzieci już po 3 miesiącach kursu

nawet 4 krotny wzrost skuteczności i szybkości zapamiętywania i odtwarzania danych

wzrost o 78% skuteczności nauki, w skutek czego Twoje dziecko poświęci na nią mniej czasu a zaoszczędzony czas wykorzysta na inne aktywności

Wystarczy, że raz w tygodniu spotka się z nami online na 90-minut, a my zamienimy ten czas w solidny trening dla jego mózgu.

Zajęcie odbywają się w na terenie szkół i przedszkoli

W ramach kursu dzieci mogą uczestniczyć w corocznej ogólnopolskiej oraz międzynarodowej (27 krajów) olimpiadzie z arytmetyki mentalnej.
ZAPISY ONLINE NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ
Poświęć 5 minut i obejrzyj czym jest nasz program i jak pomoże on rozwinąć pasje Twojego dziecka.

CO PROPONUJEMY ?
W terminie 17-22 stycznia 2022 zostaną zorganizowane darmowe lekcje pokazowe w szkołach podstawowych na terenie Nysy. Zainteresowanych rodziców zapraszamy wraz z dziećmi na lekcję pokazową w danej szkole. Lekcja przybliży rodzicom i dzieciom stosowane metody, w jej czasie dzieci zostaną zaznajomione w liczydłem soroban.

ZAPISY NA DARMOWE ZAJĘCIA POKAZOWE: 1. FORMULARZ ONLINE 2. TELEFONICZNIE: +48 780 613 113 3. EMAIL: NYSA@AMAKIDS.PL

Podczas lekcji pokazowej pokażemy rodzicom i dzieciom jak soroban świetnie rozwija potencjał dziecka i kompetencje matematyczno-logiczne.

Obowiązują zapisy na takie lekcje z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

Termin zajęć pokazowych zostanie ustalony w grudniu. W osobnej wiadomości przekażemy szczegóły spotkań.

SPRAWDŹ OPINIE RODZICÓW

Chcesz wiedzieć więcej ?
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania Zadzwoń: +48 780 613 113 lub napisz e-mail: nysa@amakids.pl