Dni otwarte

Utworzono dnia 12.04.2022

Szanowni Państwo!

Drogie Dzieci!

Jest nam bardzo miło, że poświęciliście Swój czas i odwiedziliście nas w ten sobotni poranek, gdy drzwi naszej szkoły otwarły się przed Wami szeroko i gościnnie.

Bardzo zależało nam, żebyście zapoznali się nie tylko z naszą ofertą edukacyjną, ale przede wszystkim z pracownikami szkoły – z dyrekcją, nauczycielami, pracownikami administracji i obsługi i wierzymy, że już niedługo będziemy tworzyć jedną wielką Rodzinę,  taką, w której wszyscy zwracają się do siebie z szacunkiem, starają się pomagać sobie w trudniejszych chwilach i cieszą się swoimi sukcesami.

Dzisiaj, Drodzy Państwo i Drogie Dzieci, poznaliście odświętne oblicze placówki, ale przecież wiemy, że najważniejsza jest codzienność i fakt, że dziecko codziennie powraca do nas bez przymusu, z prawdziwym uśmiechem na twarzy i radością.

Dołożymy wszelkich starań, by tak się właśnie stało, żeby szkoła była ważnym i dobrze kojarzącym się miejscem, gdzie dziecko jest szanowane, zrozumiane i gdzie stawia się przed nim mądre i rozsądne zadania, które służą jego rozwojowi.

Zatem będzie nam zatem niezwykle miło, jeśli podejmą Państwo decyzję o zapisaniu Swojego Dziecka do naszej szkoły, do sześciuset osobowej Rodziny naszych niezwykłych podopiecznych.

Bożena Węglarz

Dni otwarte